Montaż materiału video

Thumbnail Caption

Ulepsz swój film

Czasami film jest nagrany bez wcześniejszej obróbki komputerowej co sprawia iż jest on chaotyczny, pełno w nim niespodziewanych cięć, zawirowań obrazu, różnych niespodzianek, scen które powinny być wycięte, dzwięków które nie przechodzą płynnie itp.
Oferujemy montaż materiału video w dwóch opcjach: pierwsza to montaż standardowy dzięki któremu zlikwidowane zostaną elementy wymienione powyżej bez dodatkowych preferencji, druga opcja to montaż wg wytycznych klienta gdzie materiał filmowy zostanie poddany obróbce wg, dokładnych wytycznych zamawiajacego. Istnieje możliwość montażu filmu z digitalizowanej kasety VHS na której zawarty materiał jest w wersji nie poddanej montażowi lub nie spełnia oczekiwań klienta.

 

Menu DVD, montaż materiału, dedykowane opakowania ,

Do każdego zgranego materiału istnieje możliwość dodania menu DVD dzięki czemu nie potrzebne będzie już czasochłone szukanie ulubionych scen. Również dla filmów nie poddanych żadnej obróbce oferujemy montaż materiału, dzięki czemu film staje się bardziej płynny i przyjemny podczas oglądania. Dla materiałów z uroczystości weselnych oferujemy dedykowane, pięknie wyglądające etui, oraz nadruki na płyty DVD w wersji standardowej i ekskluzywnej wyróżniające film z domowej videoteki.
Zapewniamy obsługę wysyłkową na teren całego kraju. Aby dokonać digitalizaji materiału na DVD wystarczy wysłać kasetę na nasz adres a my niezwłocznie odeślemy ją wraz z wersją na DVD, szczegóły w dziale wysyłka.